İzlediğiniz Filmlere Yorum Yaparak ve Sosyal Medyada Paylaşarak Bizlere Destek Olabilirsiniz. Sitemize ücretsiz üye olarak "Roket Vip" alternatifinden üyelere özel kesintisiz Dizi/Film izleyebilirsiniz.
  Game of Thrones Kategorisi
Game of Thrones izle, Dizi Konusu; Dizimiz Westeros kıtasında olan birleşik Yedi Krallığın uzun süren yazdan çıkıp kışa ayına girmesiyle start veriyor. Lord Eddard Stark'ın çok eski dostu ve yakın arkadaşı olan Kral Robert Baratheon, eski kral olan Eli ve Eddard'ın akıl hocalığını yapan Jon Arry'nin ölmesinden sonra kendisinden yeniden Kral Eli olmasını istemektedir. Eddard isteksizde olsa Jon'un öldürülmesi üzerine bunu kabul eder.

Bu esnada Robert'ın tahtta hak iddia edenleri yok etmesinden sonra batı kıtada olan Essos'a sürgün yiyen Targaryen hanesinin evlatları Westeros'a dönüp bu adamı tahttan indirmek içni farklı yollar aramaya başlarlar. Bu amaca girdikleri için Viserys Targaryen ve kız kardeşi Daenerys ve tam 40 bin Dothraki'nin liderliğini yapan Khal Drogo arasında bir evlilik düzenlenir. Burada amaç bu adamın ordusunu kullanarak Westeros'u işgal etmek. Daenerys ise Kral Robert'ın suikastçılarından kaçıp abisinin entrikalarından korunup sessiz sakin bir yer aramaktadır.

Son bahsedeceğimiz kısımda Yeni Krallığı kuzeyini çevreleyen bir sur var ve burada yeminli kardeşler olan Gece Nöbetçileri binlerce yıldır buzdan yapılan devasa surda bekçilik yapmaktadırlar. Sur'un ötesinde olan ve yaşanılan yabaniliği ve yağmaları korumajk onların görevidir. Ancak söylentiler Daimi Kış Topraklarında yeni bir tehtidin olacağı yöndedir.
 
Princess Bet
2017
Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izlemeniz için Full HD 720p kalitesinde Tek Parça olarak yayınlanmıştır. Keyifli seyirler dileriz....
  • Game of Thrones
  • 16639
  • 0 Dk.
  • 437
  • 11
Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm
Princess Bet
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine Flash Bellek, Power Bank, Roket Film Amblemli Kupa vb.. birçok hediyemiz olacak.
  KATEGORİLER
  TÜRKÇE DUBLAJ YABANCI DİZİLER
  SERİ - BOXSET FİLMLER
  TÜRKÇE ALTYAZILI DİZİLER
REKLAMI KAPAT (X)
Ayın Sitesi
Ayın Sitesi