İzlediğiniz Filmlere Yorum Yaparak ve Sosyal Medyada Paylaşarak Bizlere Destek Olabilirsiniz. Sitemize ücretsiz üye olarak "Roket Vip" alternatifinden üyelere özel kesintisiz Dizi/Film izleyebilirsiniz.
  Gossip Girl Kategorisi
Dedikoducu Kız, Cecily Von Ziegesar’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan 2007 yapımı bir tv dizisidir. Dizide New York Manhattan’ın Yukarı Doğu Yakası’nda yaşayan varlıklı ve ayrıcalıklı gençlerin hayatları ele alınıyor. Dizideki ayrıcalıklı gençleri kısaca açıklayacak olursak, Serena van Der Woodsen, Connecticut’da yatılı okuldan zengin okuluna dönen güzel bir kız. Blair Waldorf ise Serena ile uzun yıllardır arkadaştır ve Constance Billard Okulu’nın Queen Bee’sidir.  Çapkın Chuck Bass ve yakışıklı Nate Arcibald ise çok yakın iki arkadaştır. Dan ise Serena ile ayrılıp barışan durumu diğerleri kadar iyi olmayan bir lise öğrencisidir. Gossip Girl ise bir bilge blogcudur ve bu gençlerin hayatlarında olan olayları bloğunda yazmaktadır. 6 sezon 121 bölüm süren dizide Blake Lively, Leighton Meester, Chace Crawford, Ed Westwcik, Penn Badgley, Taylor Momsen yer alıyor. Ayrıca Kristen Bell sesi ile Gossip Girl’e hayat veriyor.
Princess Bet
  Hata! Yayınlanacak Film Bulunamadı
Princess Bet
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine Flash Bellek, Power Bank, Roket Film Amblemli Kupa vb.. birçok hediyemiz olacak.
  KATEGORİLER
  TÜRKÇE DUBLAJ YABANCI DİZİLER
  SERİ - BOXSET FİLMLER
REKLAMI KAPAT (X)
Ayın Sitesi
Ayın Sitesi